دانلود تحقیق بررسی دلایل ازدواج زودرس در میان جوانان | absentt | 3892

محقق گرامی سلام و عرض ادب. شما با جستجوی فایل تحقیق بررسی دلایل ازدواج زودرس در میان جوانان وارد سایت همکاری در فروش برترین فایل شدید. حهت خرید این فایل ارزشمند که با تلاش زیاد آماده شده بر روی دکمه دانلود کلیک کنید و سپس اقدام به دانلود کنید. اگر بعد از پرداخت هزینه فایل تحقیق بررسی دلایل ازدواج زودرس در میان جوانان اینترنتان قطع شد و یا به هرشکل لینک دانلود به شما نمایش داده نشد، جای نگرانی نیست به ما اطلاع دهید تا راهنمایی شوید.

وای خدای من ‪...‬هر چی بهش تحقیق بررسی دلایل ازدواج زودرس در میان جوانان میگم اسم من غزاله مگه میفهمه؟‬ تحقیق بررسی دلایل ازدواج زودرس در میان جوانان ‫چپ چپ نگاهش کردم و گفتم‪:‬باز تحقیق بررسی دلایل ازدواج زودرس در میان جوانان که گفتی اهو‪!.‬‬ ‫ترانه با نیش تحقیق بررسی دلایل ازدواج زودرس در میان جوانان باز گفت‪:‬خب چیکار کنم اولا ‪ تحقیق بررسی دلایل ازدواج زودرس در میان جوانان ،‬به قول ارتام حیون حیوونه دوما‪،‬اهو تحقیق بررسی دلایل ازدواج زودرس در میان جوانان از غزال بهتره من‬ ‫هم از

تحقیق بررسی دلایل ازدواج زودرس در میان جوانان

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: تحقیق بررسی دلایل ازدواج زودرس در میان جوانان

ازدواج اجباری و زودرس

فاجعه ازدواج دختران پیش از بلوغ

ایسنا: ازدواج‌های اجباری و زودرس هنوز هم واقعه‌ای تلخ در جهان است كه خاموش و بی‌صدا در دنیای دختران فقر و تسلیم رخ می‌دهد و آنها را وادار به پذیرش خواستهای تحمیلی ناخاسته از دل خویش می‌كند تا بیش از عقل و منطق، تنها به سنت اجدادی‌شان عمل كنند یا از سر بیچارگی تن به بایدها دهند.

به اعتقاد بسیاری از آسیب‌شناسان اجتماعی این پدیده از نظر جغرافیایی مرز نمی‌شناسد و در تمام كشورهای آسیایی و حتی در اروپا هم مشاهده می‌شود؛ اما معمولا در جوامع روستایی، شهرهای كوچك و مناطقی كه هنوز در آنها قبیله جایگاهی فراتر از قانون دارد و بیشتر برای دختران كم سن كه هنوز تحت سلطه مطلق خانواده هستند، رخ می‌دهد.

از دیگر سو، ناتوانی مالی والدین در امرار معاش فرزندان، علت مهمی است كه بروز ازدواج‌های اجباری در سنین پایین یعنی در دوره‌ای كه پدر و مادر احاطه كاملی بر فرزند خود داشته و او نمی‌تواند مخالفتی در این زمینه داشته باشد را رقم می‌زند.

فریده ماشینی، كارشناس مطالعات زنان، با بیان این كه ازدواج‌های اجباری هنوز در برخی از مناطق محروم كشور دیده می‌شود به ایسنا می‌گوید: در تعدادی از این مناطق، دختران در سنین پایین مجبور به ازدواج‌هایی با عناوین ازدواج‌های خون‌بست، حل مشكلات مالی و .... می‌شوند.

وی با اشاره به وجود مشكل قانونی در این زمینه می‌افزاید: طبق قانون و در سالهای گذشته ازدواج دختر كمتر از 9 سال، ممنوع و ازدواج كمتر از این سن باید با اجازه ولی قهری دختر و در صورت تشخیص صلاح دختر امكانپذیر بود، اما طی سال‌های اخیر این سن با تصویب مجلس شورای اسلامی به 13 سال افزایش یافته است.

به گفته وی دختر 13 ساله نیز یك بچه است، اما نكته مهم در این است كه ازدواج دختر در كمتر از این سن با اجازه پدر دختر و تشخیص وی مبنی بر این كه ازدواج به صلاح دختر است می‌تواند صورت گیرد و ما در این زمینه هیچ منع قانونی نداریم.

به گزارش ایسنا با طرح این مساله سؤالی كه پیش رو قرار می‌گیرد این است كه آیا با اصلاح سن قانونی ازدواج دختران، ازدواج اجباری كه برخاسته از مشكلات اجتماعی و فرهنگی و در نتیجه بی‌توجهی به تاكیدات شرع مقدس اسلام است، ریشه‌كن می‌شود و اتفاق مثبتی ناظر بر نفع دختران رخ می‌دهد؟!

👇محصولات مشابه با تحقیق بررسی دلایل ازدواج زودرس در میان جوانان👇

بررسی موانع ازدواج جوانان و علل ازدواج های غیراصولی از دیدگاه دانشجویان تحقیق بررسی الگوی سنی ازدواج در ایران تحقیق بررسی تاثیر افسردگی در جوانان و مقایسه آنها در دختران و پسران پاورپوینت بررسی دلایل و پیامدهای فردی و اجتماعی طلاق مقاله روش تحقیق گرند تئوری بررسی علل افزایش سن ازدواج دختران شهرستان خرم آباد در سال 1391 دلایل دوری حضرت علی (ع) از خلافت - تحقیق تاریخ اسلام و اندیشه اسلامی گزارش تخصصی معلمان بررسی دلایل افت تحصیلی در درس عربی سوم راهنمایی بررسی دلایل تغییرات حسابرسان مستقل و بازرس قانونی در شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران دانلود پاورپوینت ازدواج و آثار و فواید ازدواج از نگاه اسلام

👇محصولات تصادفی👇

فایل اتوکد نما مدرسه 2 طبقه کامل قابل ویرایش فایل اتوکد پلان معماری طبقه اول ساختمان مسکونی 5 طبقه با اندازه گذاری و مبلمان کامل قابل ویرایش تحقیق كلیات تعارض قوانین شیپ فایل محدوده سیاسی شهرستان طبس نقشه ی زمین شناسی شهرستان بیرجند پاورپوینت مدیریت جامع كیفیت TQM ترجمه مقاله انتزاع­ها[1]، معماری، مکانیزم­ها، و میان­افزاری برای کنترل شبکه­ای تاثیرات افشاء سودهای پیش‌بینی شده در تحلیل سرمایه‌گذاران غیر حرفه‌ای – حسابداری پاورپوینت شهر سوخته مبانی نظری و پیشینه ی لکنت زبان بررسی ارتباط بین نسبت های فعالیت و میزان افشای اطلاعات در صورت های مالی شرکت های پذیرفته شده در بازار بورس تهران برنامه محاسبه حقوق و دستمزد ماهانه و صدور فیش حقوق همكاری دولت‏ها با دیوان كیفری بین‏المللی از مرحله تعقیب تا اجرای حكم دیوان گزارش کارآموزی گوشت و فرآورده های آن توسعه و استانداردسازی روشهای آزمایشی برای موجودات اصلاح شده ژنتیکی و مشتقات آنها

👇کلمات کلیدی👇

تحقیق علوم اجتماعی;دانلود تحقیق;كار تحقیقی علوم اجتماعی;ازدواج زودرس;تحقیق بررسی دلایل ازدواج زودرس در میان جوانان;دلایل ازدواج زود رس;ازدواج زودرس نوجوانان