👈 فروشگاه فایل 👉

تحقیق نقش قائم مقام فراهانی در سیاست داخلی و خارجی در عصر قاجاریه

ارتباط با ما

... دانلود ...

مقدمه :

نسل جوان، نوجو و آرمان گراست و در مراحل متفاوت زندگی، نمونه هایی می طلبد تا با استفاده از راه و رسم آنان در فراز و نشیب زندگی استوارتر گام بردارند.

هدف از تهیه این مجموعه، كه زندگی نامه مشاهیر و شخصیت قائم مقام فراهانی را شامل می شود؛ آشنا شدن نسل نوجوان و جوان با زندگی این ستاره ی درخشان عصر قاجاریه است.

چهره ای كه در آن روزگار عطر و بوی خاص خود را داشته است و با عطر و بوی خود فضای ایران را پركرده و در پرباركردن فرهنگ و تمدن این مرز و بوم نقش بسزا داشته است.

امید است با ارائه این مجموعه توانسته باشیم، همچون قطره های باران، روح تشنه نسل نوجوان و جوان امروزی را سیراب كنم و با بهره گیری از شعله شمع وجود این بزرگان آنان را به دنیای امید و روشنی رهنمود سازیم.

اما آنچه در این مجموعه می خوانیم شامل برخی از شجاعت ها و مردانگی های قائم مقام فراهانی در ارتباط با اداره اموركشوری و سیاست او با برقراری رابطه خوب و مفید با كشورهای دیگر، جهت آبادانی كشور عزیزمان ایران است.

كلید واژه ها :

سعایت- سیدالوزراء- سیاست داخلی و خارجی- قائم مقام فراهانی- نسل جوان- نوجو آرمان گرا.

فهرست مطالب

مقدمه وكلید واژه ها

نگاهی كوتاه به زندگی قائم مقام

زندگی قائم مقام و ارتباط آن با سیاست خارجی كشور

عهد نامه تركمان چای

نقش كشورهای اروپایی در ایران

برخورد قائم مقام با انگلیسی ها

خصوصیات قائم مقام

خلاصه و چكیده مطلب

منابع و مأخذ

👇محصولات تصادفی👇

نمایش سیگنالهای VAG با استفاده از تبدیلات زمان -فركانس دانلود پاورپوینت تاثیر اقلیم بر معماری نواحی گرم و مرطوب و گرم و خشک پرسشنامه خود پنداره کودکان پیرز – هریس 1969 سیاست کیفری ایران در قبال انحرافات جنسی با تاکید بر راهکارهای پیشگیری یك مدل سه‌لایه‌ای برای ارزیابی دولت الكترونیكی