دانلود تحقیق ISO 9000 و مدیریت كیفیت | absentt | 3565

محقق گرامی سلام و عرض ادب. شما با جستجوی فایل تحقیق ISO 9000 و مدیریت كیفیت وارد سایت همکاری در فروش برترین فایل شدید. حهت خرید این فایل ارزشمند که با تلاش زیاد آماده شده بر روی دکمه دانلود کلیک کنید و سپس اقدام به دانلود کنید. اگر بعد از پرداخت هزینه فایل تحقیق ISO 9000 و مدیریت كیفیت اینترنتان قطع شد و یا به هرشکل لینک دانلود به شما نمایش داده نشد، جای نگرانی نیست به ما اطلاع دهید تا راهنمایی شوید.

وای خدای من ‪...‬هر چی بهش تحقیق ISO 9000 و مدیریت كیفیت میگم اسم من غزاله مگه میفهمه؟‬ تحقیق ISO 9000 و مدیریت كیفیت ‫چپ چپ نگاهش کردم و گفتم‪:‬باز تحقیق ISO 9000 و مدیریت كیفیت که گفتی اهو‪!.‬‬ ‫ترانه با نیش تحقیق ISO 9000 و مدیریت كیفیت باز گفت‪:‬خب چیکار کنم اولا ‪ تحقیق ISO 9000 و مدیریت كیفیت ،‬به قول ارتام حیون حیوونه دوما‪،‬اهو تحقیق ISO 9000 و مدیریت كیفیت از غزال بهتره من‬ ‫هم از

تحقیق ISO 9000 و مدیریت كیفیت

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: تحقیق ISO 9000 و مدیریت كیفیت

اطلاعاتی دربارة‌ سازمان بین المللی استاندارد ISO

1/1 – ISO سازمان حامی ISO 9000

مجموعه استاندارهای بین المللی ISO 9000 برای مدیریت و تضمین كیفیت ، در بیش از 90 كشور مورد استفاده قرار گرفته است و تا كنون هزاران سازمان تولیدی و خدماتی در بخشهای دولتی و خصوص موفق به استقرار سیستم كیفیت بر اساس این استاندارها و دریافت گواهینامه ISO 9000 شده اند .

ISO 9000 تنها یك سری استاندارد از هزارن استاندارد بین المللی است كه سازمان

( ISO ) از شروع فعالیتهایش در سال 1946 میلادی تهیه و منتشر كرده و معروفیت زیادی را نیز برای این سازمان كسب كرده است به طوری كه نام ( ISO ) را در كنار متخصصینی كه مستقیماً در ارتباط با استاندارهای فنی هستند در سطح وسیعتری از جامعة‌ تجاری مطرح نموده است . با این حال بسیاری از افراد این جامعه ممكن است شناخت كافی در مورد سازمان پشتیبان ISO 9000 و كار آن داشته باشند .

برخی از زمینه های فنی كه ISO برای آنها استاندار تهیه می كند عبارتند از :

مهندس مكانیك ، مواد شیمیایی پایه ، مواد غیر فلزی و سنگهای معدنی ، پردازش اطلاعات ( انفورماتیك ) ، گرافیك و عكاسی ، كشاورزی ، ساختمان ، تكنولوژیهای خاص ، بهداشت و درمان موضوعات پایه ، محیط زیست ، بسته بندی و توزیع كالا .

2/1 – وظیفة ISO :

ISO در حقیقت توافق نامه های فنی ای در سطح بین المللی تهیه می كند كه به صورت استاندارهای بین المللی منتشر می شوند . این كار یك فعالیت عمدة ISO به حساب می آید در طول سال در هر روز كاری بین 12 الی 15 گردهمایی توسط گروههای فنی ISO در سراسر جهان برگزار می كشود كه در آنها كار اصلی تهیة استاندارها صورت می گیرد . در مجموع بیش از 283 گروه فنی وجود دارد كه سالانه 30000 متخصص در آن شركت می كنند . دبیر خانه مركزی ISO در ژنو كار همانگی فعالیتهای فنی فوق الذكر و چاپ استاندارهای تكمیل شده را بر عهده دارد .

بررسی اینكه آیا استاندارها مطابق شرابط ذكر شده اجرا می شوند یا نه در حیطة وظایف ISO نیست . این فرآیند بررسی كه اصطلاحاً « ارزیابی تطابق » (Conformity Assenment ) نامیده می شود ، عملاً به عرضه كنندگان و مشتریان آنان در بخش خصوصی و مراكز قانونی – در مواردی كه استاندارهای ISO در قوانین عملی گنجانده شده باشد مربوط می شود . به علاوه تعداد زیادی آزمایشگاه و مراكز ممیزی یا به عبارت دیگر شخص ثالث وجود دارند كه به طور مستقل خدمات ارزیابی تطابق را برای تعیین انطباق فرآوردههای خدمات یا نظام ها با استاندارهای ISO ، عرضه می كنند . سازمانهای مذكور ممكن است این خدمات را به نمایندگی از جانب یك مرجع قانونی ، یا به صورت یك فعالیت تجاری كه هدف آن ایجاد اعتماد بین عرضه كنندگان و مشتریان آنان است ارائه دهند در برخی كشورها ، اعضاء ISO كار ارزیابی تطابق را به نیابت از دولتهای متبوع خود یا به صوت یك فعالیت حرفه ای انجام می دهند . به هر حال خود ISO هیچگونه اختیاری در كنترل این گونه فعالیتها ندارد .

👇محصولات مشابه با تحقیق ISO 9000 و مدیریت كیفیت👇

پاورپوینت كیفیت كالا، خصوصیات ویژه و استاندارها در مدیریت خرید و روشهای مطلوب به منظور اخذ كالاها با كیفیت مندرج در قراردادها (فصل سوم کتاب سیستمهای تحقیق تاریخچه و سوابق ISO 9000 پاورپوینت مدیریت جامع كیفیت TQM پرسشنامه مدیریت كیفیت فراگیر دانلود پاورپوینت مدیریت كیفیت جامع دانلود پاورپوینت مدیریت جامع كیفیت TQM بررسی نقش مدیریت كیفیت فراگیر در آموزش پاورپوینت آموزشی مدیریت كیفیت در تولید آمار گزارش کاراموزی مدیریت كنترل كیفیت شركت ایران گوشت

👇محصولات تصادفی👇

کارآموزی بررسی مدار برق سیستم مكش دستگاه اكسترو در كارخانه كیسه بافی خورجین گستر تایر طراحی شده در سالیدورک و کتیا نقشه کاربری اراضی شهرستان خلیل آباد آمار معاملات روزانه و محاسبه متغیرهای مالی شرکت قند اصفهان در سال 87 شیپ فایل محدوده سیاسی شهرستان فومن نقشه ی زمین شناسی شهرستان ایلام پایان نامه مجتمع مسکونی بررسی علل و انگیزه های گرایش جوانان به رشته های فنی و حرفه ای پاورپوینت بتن عبور دهنده نور پروژه کارآفرینی تولید نان ماشینی پاورپوینت گزارشهای مالی: مفاهیم سود برای گزارشگری مالی پاورپوینت تصمیم گیری براساس اطلاعات هزینه های مربوط و اطلاعات استراتژیک شرکت معرفی فرآیند نورد حلقه (Ring Rolling) دانلود تحقیق در موردآمار و احتمال مهندسی دانلودکارآموزی شرکت افزار کیمیای فارس (FAKC) 48 ص

👇کلمات کلیدی👇

تحقیق مدیریت;دانلود تحقیق;كار تحقیقی مدیریت;مدیریت;مدیریت كیفیت;ایزو 9000;ISO 9000