دانلود دانلود ترجمه مقاله کاربرد گروه استانداردهای حسابداری دولتی | absentt | 13344

محقق گرامی سلام و عرض ادب. شما با جستجوی فایل دانلود ترجمه مقاله کاربرد گروه استانداردهای حسابداری دولتی وارد سایت همکاری در فروش برترین فایل شدید. حهت خرید این فایل ارزشمند که با تلاش زیاد آماده شده بر روی دکمه دانلود کلیک کنید و سپس اقدام به دانلود کنید. اگر بعد از پرداخت هزینه فایل دانلود ترجمه مقاله کاربرد گروه استانداردهای حسابداری دولتی اینترنتان قطع شد و یا به هرشکل لینک دانلود به شما نمایش داده نشد، جای نگرانی نیست به ما اطلاع دهید تا راهنمایی شوید.

وای خدای من ‪...‬هر چی بهش دانلود ترجمه مقاله کاربرد گروه استانداردهای حسابداری دولتی میگم اسم من غزاله مگه میفهمه؟‬ دانلود ترجمه مقاله کاربرد گروه استانداردهای حسابداری دولتی ‫چپ چپ نگاهش کردم و گفتم‪:‬باز دانلود ترجمه مقاله کاربرد گروه استانداردهای حسابداری دولتی که گفتی اهو‪!.‬‬ ‫ترانه با نیش دانلود ترجمه مقاله کاربرد گروه استانداردهای حسابداری دولتی باز گفت‪:‬خب چیکار کنم اولا ‪ دانلود ترجمه مقاله کاربرد گروه استانداردهای حسابداری دولتی ،‬به قول ارتام حیون حیوونه دوما‪،‬اهو دانلود ترجمه مقاله کاربرد گروه استانداردهای حسابداری دولتی از غزال بهتره من‬ ‫هم از

دانلود ترجمه مقاله کاربرد گروه استانداردهای حسابداری دولتی

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: دانلود ترجمه مقاله کاربرد گروه استانداردهای حسابداری دولتی

عنوان فارسی:

مقاله شده کاربرد گروه استانداردهای حسابداری دولتی

عنوان انگلیسی:

applying the government accounting standards board

چکیده فارسی:

در ژانویه 1999: گروه استانداردهای حسابداری دولتی (GASB) گزارشی را منتشر کرد که دولت های محلی ارزش دارای های با ساختارهای زیر بنایی که آنها مالک می باشند نشان دهند. استفاده از این خطوط راهنمایی بسیار بحث برانگیز بود. به هر حال در اکثر موقعیت ها نهاد آن دولتی آنها را تحت سلطه درآوردند تا خطوط راهنمایی را دنبال کنند. در این مقاله، ما نشان خواهیم داد که کاربرد گزارش 34 (GASB) مطابق با اصول مدیریت خوب دارایی می باشد. ما از اطلاعات و روش های سیستم مدیریت برای هومیلینزهای شهری استفاده می کنیم تا کاربرد نیازهای (GASB) را بیان کنیم.

معرفی:

در ژانویه 1999، گروه استانداردهای حسابداری دولتی (GASB) گزارشی را منتشر کرد که نیاز بود که دولت های محلی ارزش دارایی های با ساختارهای زیربنایی که آنها مالک می باشند را نشان دهند. از لحاظ تاریخی، نهادهای بخش دولتی از گزارشات هزینه ها و درآمدها استفاده می کرد ولی ارزش سرمایه گذاری ها یا دارایی های شان را گزارش نمی کردند. به هر حال، برای مطابقت با اصول دیگر کار تجاری، علاقه زیاد به انتقال ترازنامه وجود دارد بخصوص زمانی که آن شامل دارایی ها می شود و مسئولیت عمومی را افزایش می دهند. همچنین، ارزیابی دارایی محافل کلیدی برای ارزیابی موفقیت در سازمان ها می باشد.

خطوط راهنمایی گزارشات (GASB) بحث برانگیز می باشد. در جولای 1999 جلسه انجمن ملی از مهندسین استان (NACE) هیئت و کمیته اجرایی راه حلی را ارائه داده که پیشنهاد می داد که (GASB) ساختارهای زیربنایی نیازهای گزارشی را در نظر گرفته و آنها را لغو کند. در ابتدا انجمن ادارات مالی واشینگتن پیشنهاد داد که نهادهای محلی خطوط راهنمایی در صورتی که هزینه های اصلی اتفاق می افتند تکمیل نکنند امّا قوانین مخصوص مهم بدانند. در طی سال های پانزدهم که نیازهای (GASB) تحت بررسی بوده است، علاقه به مدیریت دارایی همچنین مستقلاً فعالیت های قابل توجهی را در سازمان های دولتی فراهم کرده است (مانند انجمن ادارات حمل و نقل و مربوط به موقعیت چهار راه ها در آمریکا و انجمن شغل های عمومی در آمریکا) بخصوص نهادها و سازمان های حمایت کننده این مقاله ارتباطات بین موجودیت کار در مدیریت دارایی را گسترش می دهد و تلاش ها را بر روی ارزیابی دارایی و نیازهای (GASB) دنبال می کند. ما همچنین نشان خواهیم داد که چگونه خطوط راهنمایی در زمانی که از اطلاعات شهر هاپکینز استفاده می کنند کاربردی می باشد.

گزارش 34 گسب:

گسب یک سازمان **ز خصوصی می باشد که عملیات پذیرفته شده برای گزارشات مالی دولتی مشترکاً تعیین می کند.

گزارشات دارایی های زیربنایی از سال 1979 نکته بسیار مهمی می باشد امّا کمتر از 1 درصد از نهادها واقعاً آن را گزارش می دهند و کمتر دارایی های مستهلک شده را نیز گزارش می دهند. مقصود از نیازهای جدید که به عنوان گزارش شماره 34 شناخته شده است قرار است گزارشات مالی سالانه که برای قانونگذاران، سرمایه گذاران و بستانکاران سودمندتر می باش ایجاد کنند. و اوّل از ارزیابی هایی اینکه آیا هزینه ها به تولیدات آینده تغییر می یابند و تغییرات مربوطه را در وضعیت مالی نمایندگی مطمئناً به دنبال دارد.

در گزارش 34 نیاز است که مدیران مالی دولت یک وضعیت مهمی را به وجود آورده و آن را با وضعیت سال گذشته مقایسه کند. که به عنوان تصمیمات و تحلیلات مدیریت شناخته شده است. و کل وضعیت مالی را خلاصه کنند. صورت حساب های مالی بازنگری شده بر مبنای کل حسابداری به دست آمده برای کل فعالیت های دولتی مخصوصاً دارایی های فیزیکی قصد دارد که از MDA حمایت کند. مثالها در شکل 2 ارائه شده است.

در حالی که گسب هیچ مکانیسمی برای تقویت نیازهای گزارشی ندارد. موقعیت های دولتی مشترکاً به نهادهای دولتی و محلی نیاز دارند تا عملیات پذیرفته شده عمومی را دنبال کنند. به عبارت دیگر، همان نیازهای کسب می باشد. به عنوان مثال، در قوانین دولتی مینبسوتا نیاز است که دولت های آن محل کل اصول حسابداری پذیرفته شده دنبال کنند.

موضوع این نیست که از چه روشی استفاده می شود بلوم، رئیس اداره مدیریت دارای FHWA انتشارات خود را در گزارشی به مدیریت دارایی AASHTO به عنوان نیروی وظیفه شناخته شده این چنین خلاصه کرده است:

اضافه کردن زیرساختارهای چهارراه به ترازنامه دولت اهمیت این دارایی ها را بالا می برد و توجه شان را به نیاز به برقراری شرایط شان که مثبت می باشد جلب می کند.

ارزش گذاری دارایی ها:

مانند مدیریت دارایی، ارزیابی دارایی ها نیز در روش های مختلف می تواند تفسیر شود. ارزش یک دارایی به این بستگی دارد که آیا شما علاقه مند به ارزش اختصاصی یا مالی آن می باشید. همچنین روش های مختلفی برای تعیین ارزش یک دارای و خود دارد که عبارتند از:

• ارزش دفتری جاری ارزشی که بر مبنای هزینه های گذشته که مطابق با استهلاکات می باشد است.

• ثبت ارزش هزینه جاری جانشینی که بر مبنای هزینه جانشینی برای شرایط جاری دچار استهلاک شده است.

• ارزش بازار یا قیمت خریدار که قرار است بپردازد.

• معادل ارزش جاری به جای ارزش قدیمی که مطابق با نوسانات می باشد.

• ارزش مشخص شده تولید یا ارزش خالص موجود از سود خدمات زندگی باقیمانده.

نهادهای دولتی نیاز است که ارزش دارایی های زیرساختاری مانند جاده ها، پل ها، و تونل ها را گزارش دهند. گرچه نیازها در ژانویه 1999 مؤثر بودند یک دوره تغییر مشخص شده و اولین تکمیل در ژانویه 2002 صورت گرفت.

ارزش ممکنه به عنوان یک هزینه قدیمی *** استهلاک یا کاربرد روشن توصیف شده گزارش شود. کاربرد روش توصیف شده و دارایی های زیرساختاری نیاز نیست که مستهلک شوند اگر 1) دولت آن دارایی هایی که از یک سیستم مدیریت دارایی استفاده می کند و دارای ویژگی های مشخصی می باشد و 2) دولت می تواند آن دارایی های را سند بزند که آن دارایی ها تقریباً حفظ شده باشند مخصوصاً در سطح شرایط ایجاد شده و به وسیله دولت افشا شود.

کیفیت دولت ها افشاهایی درباره دارایی های زیرساختاری با توجه به نیاز به اطلاعات تکمیلی ساخته می شود. که شامل شرایط فیزیکی دارایی ها و میزانی که برای برقراری و حفظ آنها در طول زمان خرج می شود.

سیستم مدیریت دارایی باید یک فهرست اموال در تاریخ روز داشته باشد که شامل ارزیابی هایی از شرایط و برآورد میزان سالانه ای که هر سال برای حفظ این دارایی ها در سطح کارکرد که توسط گزارش نهاد مشخص شده نیاز است. گزارش شماره 34 مثالی از ارزش دارایی ها بر مبنای ارزش دفتری که از هزینه قدیمی برآورد شده استفاده می کند و از استهلاک خط راست مانند زیر استفاده می کند.

👇محصولات مشابه با دانلود ترجمه مقاله کاربرد گروه استانداردهای حسابداری دولتی👇

مقاله ترجمه شده چرا حسابداری دولتی و گزارش گری دولتی جدا هستند وبایستی متفاوت باشند ترجمه مقاله زمرد سبز: حسابداری و محاسبه کردن دولتی برای دارایی های به ارث رسیده: کاربردهای اقتصادی، اجتماعی ترجمه فصل اول حسابداری دولتی ( GASB ) ترجمه فصل هشتم حسابداری دولتی (GASB) دانلود مقاله استانداردهای ساختمان كتابخانه دانلود مقاله استانداردهای‌ کنترل کیفیت دانلود پاورپوینت کلیات و مبانی حسابداری دولتی دانلود پاورپوینت اصول بنیادی حسابداری دولتی اصول و ضوابط حسابداری و حسابرسی استانداردهای حسابداری

👇محصولات تصادفی👇

پروژه کامل اتوکد منزل مسکونی 2 طبقه دارای نما و برش قابل ویرایش فایل اتوکد برش مجتمع مسکونی 6 طبقه با کد ارتفاعی کامل قابل ویرایش فایل اتوکد پلان طبقه زیر زمین آپارتمان مسکونی 8 طبقه کامل قابل ویرایش پلیت چوبی طراحی شده در سالیدورک و کتیا روانشناسی ورزش آمار معاملات و متغیرهای مالی شرکت صنایع چینی ایران در سال 83 شیپ فایل محدوده سیاسی شهرستان بندر گز شیپ فایل بخشهای شهرستان سرباز بررسی تأثیر یارانه‌های دولت بر قیمت كالاهای وارداتی پاورپوینت ماشین برداشت چغندر قند دانلود پاورپوینت محراب پاورپوینت طرح مکانیزاسیون کشاورزی پرسشنامه استاندارد اﻓﺴﺮدﮔﯽ ﮐﻮدﮐﺎن ﻣﺎرﯾﺎ ﮐﻮاس (CDI) زبان تخصصی رشته دامپروری گرایش تغذیه دام نخستین پایان نامه بهبود چیدمان خط تولید کارخانه شرق جامه با استفاده از شبیه سازی سیستمهای صف

👇کلمات کلیدی👇

دانلود ترجمه مقاله کاربرد گروه استانداردهای حسابداری دولتی ;ترجمه مقاله کاربرد گروه استانداردهای حسابداری دولتی ;استانداردهای حسابداری دولتی ;مقاله کاربرد گروه استانداردهای حسابداری دولتی ;گروه استانداردهای حسابداری دولتی ;حسابداری دولتی