دانلود دانلود مقاله در مورد گلدکوئست | absentt | 13312

محقق گرامی سلام و عرض ادب. شما با جستجوی فایل دانلود مقاله در مورد گلدکوئست وارد سایت همکاری در فروش برترین فایل شدید. حهت خرید این فایل ارزشمند که با تلاش زیاد آماده شده بر روی دکمه دانلود کلیک کنید و سپس اقدام به دانلود کنید. اگر بعد از پرداخت هزینه فایل دانلود مقاله در مورد گلدکوئست اینترنتان قطع شد و یا به هرشکل لینک دانلود به شما نمایش داده نشد، جای نگرانی نیست به ما اطلاع دهید تا راهنمایی شوید.

وای خدای من ‪...‬هر چی بهش دانلود مقاله در مورد گلدکوئست میگم اسم من غزاله مگه میفهمه؟‬ دانلود مقاله در مورد گلدکوئست ‫چپ چپ نگاهش کردم و گفتم‪:‬باز دانلود مقاله در مورد گلدکوئست که گفتی اهو‪!.‬‬ ‫ترانه با نیش دانلود مقاله در مورد گلدکوئست باز گفت‪:‬خب چیکار کنم اولا ‪ دانلود مقاله در مورد گلدکوئست ،‬به قول ارتام حیون حیوونه دوما‪،‬اهو دانلود مقاله در مورد گلدکوئست از غزال بهتره من‬ ‫هم از

دانلود مقاله در مورد گلدکوئست

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: دانلود مقاله در مورد گلدکوئست

مقدمه :

بعضی می گویند گلدکوئست تجارت الکترونیکی است که با جذب مشتری برای شرکت و خرید سکه آن مبلغی به عنوان پورسانت به شما و بالادستی های شما پرداخت می کنند و در آن همه کس و از همه قشری در آن می توانند شرکت کنند و سود کلان و سرشاری را عاید شما و زیر مجموعه هایتان می کنند …. (آیا بدین گونه است یا خیر و با چه قیمتی میتوان آن را بدست آورد)من در اینجا حقایقی را درباره این به اصطلاح کار به شما می گویم.

جدول تصاعــد گلدکوئست:

جدولی که در زیر نمایش داده شده است سند کلاهبرداری شرکت گلدکوئست می باشد و طرفداران شرکت نمی توانند آن را توجیح کنند . در این جدول همیشه ۸۷٫۵ درصد از افرادی که در گلدکوئست وارد می شوند ضرر کرده و مالباخته محسوب می شوند . (به فرض اینکه تمام شاخه ها متساوی رشد کنند و همه کسانی که وارد می شوند دو نفر خود را پیدا کنند)

مگر می شود ؟ موقعی که شما وارد مجموعه می شوید باید دونفر زیر مجموعه خود را پیدا کنید و آنها هم دونفرهای خودشان راپیدا کنند تا کنون ۲۵۰ دلار دریافت کرده اید و در مقابل ارزش واقعی سکه که ۲۰۰ دلار است ۱۵۰ دلار + ۶۰دلار (پول بیمه و حمل) ضرر کرده اید و هنوز شما به عنوان یک فرد ضرر کرده محسوب می شوید (یعنی مقداری از پول شما از دست رفته است) و حالا این سه سطح ضرر کرده را به هر کجای این جدول ببریم و می بینید که در هر حالت ۸۷٫۵ درصد از اعضاء ضرر کرده می باشند ؟!؟!؟!

حالا شما به وجدان خود رجوع کنید و ببینید که می توانید سر اینهمه از افراد کلاه گذاشته و پول حرام وارد خانه خود کنیدشما آن زمان را تصور کنید که جمعیت ایران اشباع شود و آنهایی که مالباخته شده اند چه کار خواهند کرد ؟ اولین کار مراجعه به مراجع قضایی است و تنها جواب آنها این است که در ابتدا ما اعلام کرده بودیم که این شرکت کلاهبردار است و فعالیت ان غیر قانونی شناخته می شود و به هیچکدام از شکایت ها جواب نخواهیم داد . دومین کار شکایت به مراجع بین المللی (هر کسی این کار را نمی کند) و در آن موقع جواب خواهند داد که در موقع ثبت نام مقرارت سایت را خوانده اید و در آن ذکر شده است که شرکت هیچگونه مسئولیتی در رابطه با پیدا کردن زیر شاخه ها نخواهد داشت . و آخرین چاره این است که سراغ کسی که به طریق آن وارد مجموعه شده اند (همان بالا دستی) و تقاضای خسارت بکنند. (فکر آن روز را بکنید که به خاطر همین گلدکوئست تمام مردم به جان هم بیفتند).

اکنون می پردازیم که آیا تا چه موقع ایران از خریداران گلدکوئست اشباع خواهد شد؟

هم اکنون اعضای این شرکت در ایران بر طبق آمار (در یکی از سایت های موافق گلدکوئست دیدم) ۵۷۴ هزار نفر می باشد که به روایت جدول تقریبا در سطح ۱۹ می باشند (یعنی در ایران ۱۹ استپ رشد داشته است) . حال بیائیم موقعی که اشباع شود یعنی دیگر مشتری وجود نداشته باشد را ببنیم و در خوشینانه ترین حالت آن ۱۶ میلیون نفر است – یعنی سطح ۲۳ ، حال شما فاصله این دو سطح را ۵ استپ می بینید و باز هم در بهترین حالت اگر شما امروز یک سکه بخرید در زیر دست شما ۵ سطح دیگر رشد خواهد داشت (با سه سطح ضرر کرده ) در این موقع کل درآمد شما ۴۵۰۰ دلار است (که این مورد هم با توجه به ممنوعیت شدید قانونی و شرعی بسیار سخت به نظر میرسد) . خودتان قضاوت کنید که آیا وعده هایی که در موقع پرزنت کردن به شما می دهند که با این شغل شما خانه ماشین ویلای شمال و …. خواهید داشت مطابقت می کند ؟؟!!!

بعضی می گویند که ما زرنگتر از گروههای دیگر هستیم و رشد آن در شاخه ما سریع تر و بیشتر است و ما بیشتر سود می بریم این حرف تا حدی اشتباه است به دلیل اینکه کارهایی که شما برای زیر مجموعه خود انجام می دهید انها هم انجام خواهند داد (طبق آموزش ها) همان سی دی ها ، همان کتاب ها و جزوه هایی که شما دارید به دست گروههای دیگر هم خواهد رسید و همان افراد قوی و ضعیف در گروه شما و دیگران قرار خواهد گرفت بنابر این رشد شاخه ها به صورت تقریبا یکسانی خواهد کرد . پس ادعای زرنگی شاخه ما غلط است .

بعضی میگویند که شاخه ما در خارج از کشور رشد خواهد کرد . اولا که از ۱۶ میلیون نفر چند نفر به خارج از کشور می توانند بروند ؟ ثانیا فروش این شرکت تا حد ۶۰ درصد در ایران رشد کرده است ( به دلایل اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی) و در خارج از کشور به این راحتی رشد نخواهد کرد .

می گویند سکه ارزش کلکسیونی دارد . جواب این است که سکه ای که از روی آن ۱۰۰۰۰ عدد تولید شده باشد که حدود ۷۰۰۰ عدد آن در ایران است (به دلیل وجود بیشتر مشتری های شرکت در ایران آیا دیگر به این سکه می توان کلکسیونی گفت. (ممکن است تا صد سال آینده این سکه ارزشی پیدا کند۳

می گویند همه که قصد فروش سکه های خود را ندارند . جواب این است که شخصی در اننهای جدول قرار می گیرد و با قرض کردن پول از افراد دیگر بتواند سکه را بخرد بتواند سکه خود را دریافت کند ولی به خواطر اینکه هیچ پولی گیر او نیامده است و برای جبران ضرر خود و پرداخت بدهی مجبور است سکه اش را بفروشد و در اینجا است که سکه ها به قیمت های پایینی در بازار رد بدل خواهد شد . و به من به کسی که الان سکه را خریده پیشنهاد می کنم اگر قیمت منصفانه ای به شما برای خرید سکه (هر چند پایین) گفته شد سکه را تا دیر نشده بفروشید!!!

👇محصولات مشابه با دانلود مقاله در مورد گلدکوئست👇

دانلود مقاله در مورد تورم دانلود مقاله در مورد هزینه های سفارش كار دانلود مقاله در مورد صندوق بین‌المللی پول IMF دانلود مقاله در مورد بانک تجارت دانلود مقاله در مورد مفهوم حسابرسى دانلود مقاله در مورد تحلیل سیستم دانلود مقاله در مورد مالیات بر املاك دانلود مقاله در مورد حسابرسى داخلى دانلود مقاله در مورد تئوری حسابداری اجتماعی

👇محصولات تصادفی👇

سئوالات آزمون ورودی دوره دکترای تخصصی (PH.D) رشته اپیدمیولوژی 91-92 ترجمه مقاله زمین کردن نقطه خنثی ( نوترال ) سیستم‌های الکتریکی از طریق مقاومت های زمین‌کنندگی کوچک حل معادله دیفرانسیل با مشتقات جزئی از نوع بیضوی فایل اتوکد نما مجتمع مسکونی 6 طبقه کامل قابل ویرایش کد متلب روش گوس جردن شیپ فایل بخشهای شهرستان اردبیل پاورپوینت پروژه آمار تولیدات ادوات کشاورزی معرفی برنامه فرانت پیج 2000 دانلود پاورپوینت مقدمه ای بر مدیریت استراتژیک اشعاربابا طاهر در256 صفحه کتاب اموزشی حسابداری میانه 2 پروژه کارآفرینی کارگاه تولید شمع روشنایی پروتکل درمانی مدیریت خشم پاورپوینت بررسی کشش ورزشی دانلود تحقیق در موردسازمان(تعریف-اهداف-خط مشی ها)

👇کلمات کلیدی👇

دانلود مقاله از مگ ایران; دانلود مقاله حسابداری;دانلود مقاله در مورد گلدکوئست; دانلود مقاله فارسی; گلدکوئست